Řešení pro Vaše potřeby. AIO2VR.

Unlimited

Neomezené vizualizace

Vytvořte si vlastní vizualizace interiérů ve fotorealistické obrazové kvalitě. Neomezený počet renderů pouhým jediným kliknutím v naší VR, mobilní nebo dotykové kiosk aplikaci. Všechny vizualizace v úžasném 8K rozlišení.

Věděli jste? Že pomocí AIO2VR můžete vy nebo vaši zákazníci vytvořit neomezený počet vizualizací ve vysokém rozlišení?

Frame 2 (3) 1
Group 463
Unlimited

Neomezené video-rendery

Fotografie nemusí být pro kvalitní online komunikaci někdy dostačující. Vytvořte si proto video-rendery, které odprezentují vaše nemovitosti mnohem podrobněji a detailněji než klasické fotografie. Znáte to přísloví: Video je lepší jak tisíc obrázků.

Configurator

Konfigurátor standardů

Pravděpodobně jedna z nejdůležitějších funkcí celé platformy. Díky této funkci jsme schopni zkrátit rozhodovací proces při koupi nemovitosti na dobu, která byla donedávna nemyslitelná.

Pomáhá zákazníkům lépe si představit, jak bude jejich nový byt či dům vypadat v případě různých standardů, které nabízíte. Právě neschopnost výběru standardu byla jednou z největších překážek při koupi nemovitosti. Díky AIO2VR se nám ji však podařilo odstranit.

Věděli jste? Konfigurátor standardů dokáže zkrátit rozhodovací proces až o 60%?

A_standards configurator
A_day night selector 1
DayNight

Day&Night

Na každém detailu záleží. A naše řešení je založeno na těch nejmenších detailech, abychom mohli přesvědčit i toho nejnáročnějšího zákazníka! Pro některé zákazníky je velmi důležité představit si nemovitost ve dne i v noci. Standardní prezentační nástroje pro nemovitosti to zkrátka nedokáží.

Ale AIO2VR ano! Ukažte svým zákazníkům nemovitosti v různých variantách, abyste vyvolali emoce, které prodávají.

Roomview

RoomView

Nejjednodušší způsob, jak dostat váš developerský projekt do virtuální reality, je vytvořit pouze nezařízený 3D model nemovitosti. To vám dá silný nástroj za minimální náklady.

Tato funkce je součástí verze AIO2VR PRO. V tomto režimu můžete dokonce měřit vzdálenosti, aby vaši zákazníci hned věděli, zda se jejich pohovka do obývacího pokoje opravdu vejde.

A_room view
A_analytics statistics
Analytics

Analytické nástroje

Chcete vědět, co si zákazníci myslí, když procházejí nemovitostí ve virtuální realitě? Co kdybyste to mohli dokonce změřit? A co kdybyste mohli propojit tato data s vašimi online kampaněmi na GoogleAds nebo Facebook? Personalizovaná reklama nikdy nebyla osobnější.

Každá akce zákazníka v naší VR aplikaci se zaznamenává a následně vyhodnocuje. Díky tomu dokážeme velmi přesně zjistit osobní preference každého jednotlivého zákazníka. Tyto velmi cenné údaje vaši obchodní zástupci při prodeji nemovitostí jistě ocení. Budou tak vždy přesně vědět, o co se zákazník zajímá. A nemusí vám o tom ani říkat.

Jdeme do toho?